جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


صفحه کلید Tap Strap

شرکت Tap Systems صفحه‌کلیدی موسوم به Tap Strap عرضه کرده که با درک حرکات دست در زمان تایپ می‌تواند عملکرد صفحه کلیدها را به طور کامل تقلید کند.
با این صفحه‌کلید از هر جایی که خواستید تایپ کنید

صفحه کلید Tap Strap
اگر از جمله افرادی هستید که از تایپ کردن با استفاده از صفحه‌کلیدهای کوچک گوشی و کوبیدن بر روی شیشه تلفن همراه خسته شده‌اید، با پوشیدن یک صفحه‌کلید منحصر به فرد مشکلتان را حل کنید.


شرکت Tap Systems صفحه‌کلیدی موسوم به Tap Strap عرضه کرده که با درک حرکات دست در زمان تایپ می‌تواند عملکرد صفحه کلیدها را به طور کامل تقلید کند و به شما امکان دهد بر روی هر سطحی عمل تایپ را شبیه‌سازی کنید تا کلمات و جملات بر روی نمایشگر تایپ شود.

این صفحه کلید را می‌توان به هر وسیله‌ای که دارای بلوتوث است متصل کرد تا حسگرهای کار گذاشته شده در آن اطلاعات حرکات دست و انگشت کاربر را ردگیری کرده و حروف مدنظر را بر روی صفحه کلید تایپ کنند. این صفحه کلید مانند یک دستکش کوچک بندانگشتی است.

بعد از اتصال بلوتوثی این صفحه کلید دستکش مانند به گوشی یا تبلت تنها کافیست با انگشتانتان بر روی هر سطحی اعم از لبه مبل یا پاهایتان و … بزنید تا شاهد تایپ شدن حروف و کاراکترها بر روی نمایشگر باشید.

دیوید شیک یکی از طراحان این صفحه‌کلید می‌گوید استفاده آزمایشی از آن از سال ۲۰۱۶ آغاز شده و تلاش برای ارتقا و بهینه‌سازی آن هنوز در جریان است. قرار است این محصول در اواسط تابستان روانه بازار شود و قیمت آن هنوز اعلام نشده است.

منبع مهر

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *