جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


دوره تخصصی مراکز داده سیسکو

کاریارارقام دوره‌های تخصصی ویژه مراکز داده سیسکو را برگزار می‌کند.

 دوره تخصصی مراکز داده سیسکو
کاریارارقام به عنوان اولین برگزارکننده دوره‌های سیسکو در کشور از سال ۱۳۷۸، دوره تخصصی ویژه مراکز داده سیسکو را که هم اکنون یکی از پرطرفدارترین دوره‌های سیسکو می‌باشد و در آن دانشجویان با چگونگی عملکرد شبکه‌ها، فراگیری پیکربندی، بازبینی و خطایابی سوئیچ‌های دیتاسنتر، فراگیری پیاده‌سازی آدرس‌دهی IP، فراگیری پیکربندی، بازبینی و خطایابی مسیریابی بر روی سوئیچ‌های Nexus آشنا می‌شوند را برگزار می‌نماید.

بر اساس این گزارش، فراگیری مفاهیم پایه دیتاسنتر سیسکو، فناوری Unified Fabric، سیستم‌های ذخیره‌سازی و مجازی‌سازی در دیتاسنتر، مفاهیم Unified Computing و سرویس‌های شبکه دیتاسنتر سیسکو از دیگر اهداف این دوره است.

محتوای آموزشی ارائه شده شامل مباحث CCNA Data Center و CCNP Data Center است که هرکدام اطلاعات و مطالب مفیدی را در طی ۹۰ ساعت زیرشاخه‌های متعدد و متنوعی در اختیار علاقه‌مندانی که در این دوره‌ها حضور یابند، قرار خواهد داد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌های آموزشی به سایت www.cdigit.com مراجعه کنند.

لازم به ذکر است، مرکز آموزش کاریارارقام (cdigit.com) ضمن داشتن گواهینامه تائید صلاحیت از شرکت ملی نفت ایران و عضویت در شورای عالی انفورماتیک، با ارائه دوره‌های تخصصی و بالاترین استاندارد فنی، هم‌اکنون مدارک دوره‌های خود را با تائید مرکز آموزش مدیریت دولتی و دفتر آموزش و پژوهش استانداری تهران اعطا می‌کند.

منبع:ایتنا

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *