جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید

Nearline،قابلیت جدید سرویس ابری گوگل

سرویس گوگل برای خدمات پردازش ابری خود موسوم به Google Cloud Platform سیستم جدیدی را با نام Cloud Storage Nearline عرضه کرد.

Nearline،قابلیت جدید سرویس ابری گوگل

 سیستم Nearline به عنوان قطب مخالف جایگزین برای لایه‌های ذخیره‌سازی معرفی شده است و در قالب گزینه جدید برای ذخیره‌سازی اطلاعات مبتنی بر خدمات ابری گوگل، به سازمان‌ها امکان می‌دهد به‌سرعت به ماشین‌های مجازی دسترسی داشته باشند تا بتوانند ظرف چند ثانیه داده‌های خود را بازیابی کنند.

لازم به ذکر است که سازمان‌ها تاکنون مجبور بودند برای تغییر حالت بین زیرساخت‌های ذخیره‌ساز اطلاعات در حالت آفلاین و آنلاین چند ساعت منتظر بمانند.

«آوتاندیل گاراکانیدز» یکی از مدیران تولید در مرکز Google Cloud در وبلاگ رسمی این شرکت توضیح داد که با اقدام جدید سازمان‌ها می‌توانند به صورت دائم و کاملا ایمن به تمام داده‌های خود دسترسی داشته باشند.

او گفت: «ذخیره کردن تمام اطلاعات سازمان با هزینه بسیار زیاد صورت می‌گیرد و در نتیجه شما معمولا ترجیح می‌دهید اطلاعات حیاتی مربوط به کسب و کار یا داده‌هایی که به صورت منظم مورد استفاده قرار می‌دهید را ذخیره کنید.»

او توضیح داد: «این مسئله باعث می‌شود تا شما بخشی از اطلاعات دقیق خود را از دست بدهید و در عرصه رقابتی از دیگر سازمان‌ها عقب بمانید. اما سرویس جدید گوگل مشکل مذکور را برای شما از میان برمی‌دارد.»

شرکت گوگل توضیح داد که با قابلیت جدید خود به سازمان‌ها امکان می‌دهد به ازای هر یک گیگابایت حافظه‌ای که در اختیار می‌گیرند، یک پنی پرداخت کنند.

منبع:ایتنا

 


.

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *