جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید

Hp از لنوو پیشی گرفت

آمار و ارقام به‌دست‌آمده از سه‌ماهه سوم سال جاری میلادی درزمینهٔ فروش لپ‌تاپ نشان می‌دهد که شرکت لنوو دیگر صاحب بیشترین میزان فروش در این بازار نیست.

Hp از لنوو پیشی گرفت
لپ‌تاپ بدون شک دوران اوج خود را پشت سر گذاشته‌اند و البته در این راه قربانیان زیادی نیز در میان تولیدکنندگان به‌جای مانده بود.

در طول چند سال اخیر و با کاهش تعداد شرکت‌های تولیدکننده لپ‌تاپ در سطح جهان شاهد این هستیم که تعادل فروش در این بازار برای برخی از شرکت‌ها برقرارشده است.

آخرین آمار و ارقام به‌دست‌آمده از وضعیت فروش لپ‌تاپ در سراسر جهان حاکی از آن است که این بازار در سه‌ماهه سوم سال جاری میلادی با رشدی ۸.۶ درصدی روبرو بوده است که بخش عمده از این رشد مدیون فعالیت‌های شرکت اچ‌پی است.

در این آمار که شامل کامپیوترهای هیبریدی یا ۲ در ۱ نمی‌شود شرکت اچ‌پی سرانجام توانسته است تا بر سلطه لنوو در صدر جدول بازار فروش غلبه کرده و خود را به‌عنوان موفق‌ترین تولیدکننده لپ‌تاپ در جهان معرفی کند.

رتبه دوم مطابق انتظار از آن شرکت لنوو است و پس‌ازاین شرکت نیز به ترتیب شرکت‌های دل و ایسوس در رتبه‌های چهارم و پنجم جای خوش کرده‌اند و ایسر به رتبه پنجم دست‌یافته است.

شایان ذکر است که اپل با به تاخیر انداختن عرضه مدل جدید لپ‌تاپ‌های خود نتوانسته است در این جدول رتبه‌ای بهتر از رتبه ششم را به خود اختصاص بدهد.

منبع ایتنا

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *