جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید

هاست هاست

پست ثابت تبلیغاتی

گروه نرم افزاری قیاس با بیش از 20 سال سابقه فعالیت توانسته است تمامی نیازهای شرکتها، فروشگاهها و اصناف گوناگون را در سری نرم افزارهای مالی شرکتی و فروشگاهی خود پوشش دهد.

اصناف و فروشگاه های مختلف با استفاده از قابلیت های کاربردی متفاوتی از قبیل اتصال و سازگاری با سخت افزارهای گوناگون همانند اتصال به صفحات لمسی، بارکدخوان، بارکد وزنی، کارتخوان بانکی و همچنین کنترل موجودی کالاها، کنترل دریافت ‌ها و پرداخت‌ها، پاسخ دهی سریع و مناسب به مشتریان، تهیه گزارشات و دیسکت های قانونی ارزش افزوده، فصلی و دارایی تمامی عملیات فروش را مدیریت نموده و به سادگی بفروشند.

صاحبان شرکت های بازرگانی، خدماتی، تولیدی و پیمانکاری نیز می‌توانند با استفاده از بسته های نرم افزاری مختص کسب و کارشان تمام جریان کاری و عملکرد مالی شرکت را به ساده ترین روش ممکن مدیریت نموده و بتوانند گزارشاتی مطابق با استانداردهای حسابداری تهیه نمایند.

برای ورود به سایت کلیک کنید


گوگل از نسل جدید پردازنده ها برای یادگیری ماشینی رونمایی کرد

گوگل دقایقی پیش در کنفرانس توسعه دهندگان خود از نسل دوم چیپ های یادگیری ماشینی Tensor Processing Units یا TPU رونمایی کرد. این چیپ ها قرار است وظایف یادگیری ماشینی را سرعت بخشند و از این جهت نسبت به CPU و GPU ها توانایی بیشتری دارند.

گوگل از نسل جدید پردازنده ها

گوگل مدعی شده که هر یک از TPU نسل جدید می تواند تا 180 ترافلاپس قدرت در اختیار قرار دهد. نسل اول TPU ها صرفا قادر بود تا استنتاج ها را مدیریت کند اما نسل جدید می تواند برای آموزش و تعلیم یادگیری ماشینی نیز به کار برود که از اهمیت بالایی برخوردا است.

این یعنی هر کسی می تواند مدلی از یادگیری ماشینی را بسازد. برای مثال، این مدل می تواند درخت، ماشین و یا گربه شما را در همه عکس هایی که ذخیره کرده ای تشخیص دهد و آن ها را دسته بندی کند.

با TPU نسل جدید گوگل می توان یک مدل در مقیاس عظیم را فقط با استفاده از 1/8 قدرت این TPU طی چند ساعت انجام داد در حالی که 32 واحد از سریع ترین GPU های موجود این کار را یک روز کامل طول می دهند.

 

منبع : دیجیاتو

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *