جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید

پست ثابت تبلیغاتی

شما در اوکسینز میتونید به راحتی هر چه تمامتر کسب درآمد کنید ؛ اگر صاحب کسب و کار اینترنتی و وب سایت هستید ، اکسینز به شما این پیشنهاد را میدهد که با کوتاه کردن لینک های وب سایتتون و قرار دادن لینک های کوتاه شده در وب سایت و شبکه های مجازی خودتان از بازدید های کاربرانتان کسب درآمد کنید.
OXINZ
نحوه محاسبه قیمت هر بازدید و درآمد :
در تبلیغات تمام صفحه به ازای هر بازدید در روز با ای پی خارجی مبلغ 5 تومان و ای پی ایرانی مبلغ 8 تومان پرداخت میشود. (هر ای پی یکبار در 24 ساعت)
در تبلیغات بنری به ازای هر بازدید در روز با ای پی خارجی مبلغ 4 تومان و ای پی ایرانی مبلغ 7 تومان پرداخت میشود. (هر ای پی یکبار در 24 ساعت)
در صورتیکه فقط 1000 نفر بازدیدکننده در روز داشته باشید درآمد شما برای تبلیغات بنری برای ای پی های داخلی روزانه 70.000 ریال و برای ای پی های خارجی 40.000 ریال خواهد بود ؛
همچنین برای تبلیغات تمام صفحه در صورت 1000 بازدید در روز با ای پی داخلی مبلغ 80.000 ریال و برای ای پی های خارجی 50.000 ریال محاسبه خواهد شد.
سقف درآمد روزانه برای صاحب لینک محدودیتی نداشته و شما می توانید به میزان کل بازدیدکنندگان حقیقی خود درآمد داشته باشید.
مراحل کسب درآمد در کوتاه کننده لینک اکسینز (OXINZ) بصورت زیر می باشد :
1- عضویت و یا ورود به سایت اکسینز
2- کوتاه کردن لینک های سایتتان با استفاده از لینک ساز هوشمند اکسینز و یا به صورت دستی
3- اضافه کردن لینکهای تبدیل شده به سایت یا کدهای لینک ساز هوشمند و یا به اشتراک گذاری لینک ایجاد شده در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و …  یا سایتهای پربیننده دیگر مانند سایت های دانلودی نرم افزار ، فیلم ، بازی و …
شاید تا به حال به این فکر نکرده باشید که کلیک های کاربرانتون رو به درآمد تبدیل کنید !؟
اکسینز درکنارشماست تا این رویا را به واقعیت تبدیل کند.

اختراع نمایشگر جدید برای هدست های واقعیت مجازی

یک شرکت موفق به اختراع نمایشگر جدیدی برای استفاده در سیستم های واقعیت مجازی شده که باعث می شود نمایشگر این ابزار تصاویر را با عمق و شفافیت بیشتر به نمایش بگذارد.

هدست های واقعیت مجازی

به گزارش دیجیتال ترندز، اگر چه استفاده از هدست های واقعیت مجازی چندسالی است همه گیر شده، اما ارتقای کیفیت نمایشگرهای آنها به گونه ای که فرد خود را کاملا در محیط وقوع رویدادها حس کند و احساس حضور در محیط سه بعدی در وی ایجاد شود، یک چالش اساسی برای شرکت های فعال در این زمینه محسوب می شود.

برای غلبه بر این چالش تقلید از نحوه تمرکز چشم بر روی اشیای مختلف که در فواصل مختلف قرار دارند، ضروری است و Oculus در تلاش برای استفاده از فناوری است که چنین قابلیتی را به طور بهینه در اختیار داشته باشد.

چشم های انسان از قابلیت های منحصر به فردی برای تمرکز بر اشیا صرف نظر از فاصله آنها با خود برخوردارند که باعث می شود بر روی بقیه اشیای موجود تمرکزی وجود نداشته باشد.

اما این تمرکز در هدست های واقعیت مجازی به صورت بهینه اتفاق نمی افتد و باعث می شود برخی اشیا علیرغم تمرکز چشم بر روی آنها مات و مبهم دیده شوند. Oculus می گوید راهی برای حل این مشکل پیدا کرده و نمایشگری با سطح کانونی ارتقا یافته طراحی کرده که می تواند با دقت بیشتری عملکرد چشم را تقلید کند.

فناوری جدید به زودی به سیستم هدست واقعیت مجازی Oculus افزوده می شود ولی این شرکت هنوز زمان دقیقی را در این ارتباط اعلام نکرده است.

منبع : مهر

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *