جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید

هاست هاست

پست ثابت تبلیغاتی

گروه نرم افزاری قیاس با بیش از 20 سال سابقه فعالیت توانسته است تمامی نیازهای شرکتها، فروشگاهها و اصناف گوناگون را در سری نرم افزارهای مالی شرکتی و فروشگاهی خود پوشش دهد.

اصناف و فروشگاه های مختلف با استفاده از قابلیت های کاربردی متفاوتی از قبیل اتصال و سازگاری با سخت افزارهای گوناگون همانند اتصال به صفحات لمسی، بارکدخوان، بارکد وزنی، کارتخوان بانکی و همچنین کنترل موجودی کالاها، کنترل دریافت ‌ها و پرداخت‌ها، پاسخ دهی سریع و مناسب به مشتریان، تهیه گزارشات و دیسکت های قانونی ارزش افزوده، فصلی و دارایی تمامی عملیات فروش را مدیریت نموده و به سادگی بفروشند.

صاحبان شرکت های بازرگانی، خدماتی، تولیدی و پیمانکاری نیز می‌توانند با استفاده از بسته های نرم افزاری مختص کسب و کارشان تمام جریان کاری و عملکرد مالی شرکت را به ساده ترین روش ممکن مدیریت نموده و بتوانند گزارشاتی مطابق با استانداردهای حسابداری تهیه نمایند.

برای ورود به سایت کلیک کنید


اختراع نمایشگر جدید برای هدست های واقعیت مجازی

یک شرکت موفق به اختراع نمایشگر جدیدی برای استفاده در سیستم های واقعیت مجازی شده که باعث می شود نمایشگر این ابزار تصاویر را با عمق و شفافیت بیشتر به نمایش بگذارد.

هدست های واقعیت مجازی

به گزارش دیجیتال ترندز، اگر چه استفاده از هدست های واقعیت مجازی چندسالی است همه گیر شده، اما ارتقای کیفیت نمایشگرهای آنها به گونه ای که فرد خود را کاملا در محیط وقوع رویدادها حس کند و احساس حضور در محیط سه بعدی در وی ایجاد شود، یک چالش اساسی برای شرکت های فعال در این زمینه محسوب می شود.

برای غلبه بر این چالش تقلید از نحوه تمرکز چشم بر روی اشیای مختلف که در فواصل مختلف قرار دارند، ضروری است و Oculus در تلاش برای استفاده از فناوری است که چنین قابلیتی را به طور بهینه در اختیار داشته باشد.

چشم های انسان از قابلیت های منحصر به فردی برای تمرکز بر اشیا صرف نظر از فاصله آنها با خود برخوردارند که باعث می شود بر روی بقیه اشیای موجود تمرکزی وجود نداشته باشد.

اما این تمرکز در هدست های واقعیت مجازی به صورت بهینه اتفاق نمی افتد و باعث می شود برخی اشیا علیرغم تمرکز چشم بر روی آنها مات و مبهم دیده شوند. Oculus می گوید راهی برای حل این مشکل پیدا کرده و نمایشگری با سطح کانونی ارتقا یافته طراحی کرده که می تواند با دقت بیشتری عملکرد چشم را تقلید کند.

فناوری جدید به زودی به سیستم هدست واقعیت مجازی Oculus افزوده می شود ولی این شرکت هنوز زمان دقیقی را در این ارتباط اعلام نکرده است.

منبع : مهر

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *