جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید

هاست هاست

پست ثابت تبلیغاتی

گروه نرم افزاری قیاس با بیش از 20 سال سابقه فعالیت توانسته است تمامی نیازهای شرکتها، فروشگاهها و اصناف گوناگون را در سری نرم افزارهای مالی شرکتی و فروشگاهی خود پوشش دهد.

اصناف و فروشگاه های مختلف با استفاده از قابلیت های کاربردی متفاوتی از قبیل اتصال و سازگاری با سخت افزارهای گوناگون همانند اتصال به صفحات لمسی، بارکدخوان، بارکد وزنی، کارتخوان بانکی و همچنین کنترل موجودی کالاها، کنترل دریافت ‌ها و پرداخت‌ها، پاسخ دهی سریع و مناسب به مشتریان، تهیه گزارشات و دیسکت های قانونی ارزش افزوده، فصلی و دارایی تمامی عملیات فروش را مدیریت نموده و به سادگی بفروشند.

صاحبان شرکت های بازرگانی، خدماتی، تولیدی و پیمانکاری نیز می‌توانند با استفاده از بسته های نرم افزاری مختص کسب و کارشان تمام جریان کاری و عملکرد مالی شرکت را به ساده ترین روش ممکن مدیریت نموده و بتوانند گزارشاتی مطابق با استانداردهای حسابداری تهیه نمایند.

برای ورود به سایت کلیک کنید


معرفی و کار با تابع زمان cubic-bezier در Css3

کسانی که با پراپرتی css , از جمله transition و transform کار کرده اند حتما اسم این تابع برایشان آشنایی دارد .

اما به دلیل پیچیده بودن کار با این تابع تصمیم گرفته اند که از مقادیر آماده مانند ease یا linear و غیره استفاده کنند . اما واقعا کار با این تابع سخت است ؟

این تابع دارای 4 آرگمان می باشد که 2 تای اول برای مبدا و دوتای بعدی برای مقصد می باشد .

این پست برای افرادی می باشد که قصد ساخت یک تابع زمان هستند ولی اطلاعاتی در این باره ندارند.

کار با تابع زمان cubic-bezier در Css3

وب سایتی در این باره وجود دارد که شما میتوانید به راحتی هر چه تمام تر میتوانید تابع خود را به صورت گرافیکی رسم کرده و سپس از آن خروجی بگیرید و در css خود استفاده نمایید.

ضمنا این سایت قابلیت مقایسه تابع شما با توابع پیش فرض linear , ease , ease-in , ease-out و ease-in-out را دارا می باشد .

وب سایت cubic-bezier

آموزش : وحید مجیدی

پخش اختصاصی

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *