جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید

مسابقات جهانی ربوکاپ چین 2015

در نخستین روز مسابقات جهانی ربوکاپ چین، تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نماینده جمهوری اسلامی ایران که با حمایت مالی دیجی‌کالا در مسابقات حاضر شده، در مسابقات لیگ ربات انسان‌نمای استاندارد، مقابل تیم‌هایی از آمریکا و سوئد به برتری دست یافت.

مسابقات جهانی ربوکاپ چین 2015

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی مسابقات جهانی روبوکاپ 2015- چین، در اولین مرحله گروهی، تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین توانست تیم آستین از آمریکا را 2 بر 1 و تبم لینشوپینگ از سوئد را 8 بر 0 شکست دهد.

در بازی اول دو تیم ایران و آمریکا بازی نزدیک و جذابی را به نمایش گذاشتند. اما در نهایت ربات‌های دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با یک بازی حساب شده مقابل حریف سرشناس خود به برتری رسیدند. تیم آستین از آمریکا در سال 2012 مقام قهرمانی و در سال 2013 مقام سوم این مسابقات را به خود اختصاص داده بود.

همچنین در دیدار مهیج و دیدنی ایران و سوئد که با استقبال گسترده علاقه‌مندان همراه بود، تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با نتیجه 8 بر صفر مقابل حریف صاحب نام خود به برتری رسید.

مسابقات جهانی ربوکاپ چین 20152
لازم به ذکر است، روبات تیم MRL با نام «دیجی روبو» در این دیدارها موفق به زدن 4 گل شد. او در بازی اول توانست اولین گل را به نام خود ثبت کند، همچنین در بازی دوم با به ثمر رساندن 3 گل تیمMRL را در کنار هم‌تیمی‌هایش به پیروزی رساند.

منبع:دیجی کالا

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *