جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید

مزیت گوگل درایو

به تازگی شرکت گوگل اعلام کرده است که سیستم گوگل درایو را به یک کلید دسترسی سریع به ویرایش فایل‌ها مجهز خواهد کرد که این کلید تنها بر روی سیستم عامل اندروید قابل استفاده خواهد بود.

مزیت گوگل درایو
بسیاری از افراد با توجه به سرمایه‌گذاری خود بر روی سیستم‌های ویرایش متن مختلف و خریدن آنها، کمتر از گوگل درایو استفاده می‌کنند و این شرکت به همین دلیل به دنبال بهبود شرایط این بسته نرم‌افزاری است تا تعداد کاربران آن را افزایش بدهد.

در همین راستا نیز این شرکت به‌تازگی خدماتی را به گوگل درایو افزوده است که می‌توانند کار کردن با این برنامه را راحت‌تر کنند ولی این خدمات به‌صورت انحصاری بر روی سیستم عامل گوگل بر روی تلفن‌های همراه قابل استفاده خواهد بود.

به‌این‌ترتیب کاربران اندروید می‌توانند به‌صورت مستقیم و تنها با فشردن یک دکمه به ویرایش فایل‌ها در سیستم گوگل درایو دست بزنند و دیگر نیازی به ورود به منوهای مختلف برای این کار نخواهند داشت.

مزیت گوگل درایو2

این امکان به شکل یک دکمه آبی رنگ با عکس یک قلم بر روی آن در گوشه پایین سمت راست فایل‌ها ظاهر می‌شود و با کلیک بر روی آن، تمامی امکانات ویرایشی اولیه در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.

همچنین امکان مرتب‌سازی فایل‌ها به‌صورت معکوس نیز به نسخه اندروید گوگل درایو افزوده شده است که البته به نسبت امکان ویرایش سریع، عملا چندان مهم به نظر نمی‌رسد.

منبع ایتنا

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *