جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید

هاست هاست

پست ثابت تبلیغاتی

گروه نرم افزاری قیاس با بیش از 20 سال سابقه فعالیت توانسته است تمامی نیازهای شرکتها، فروشگاهها و اصناف گوناگون را در سری نرم افزارهای مالی شرکتی و فروشگاهی خود پوشش دهد.

اصناف و فروشگاه های مختلف با استفاده از قابلیت های کاربردی متفاوتی از قبیل اتصال و سازگاری با سخت افزارهای گوناگون همانند اتصال به صفحات لمسی، بارکدخوان، بارکد وزنی، کارتخوان بانکی و همچنین کنترل موجودی کالاها، کنترل دریافت ‌ها و پرداخت‌ها، پاسخ دهی سریع و مناسب به مشتریان، تهیه گزارشات و دیسکت های قانونی ارزش افزوده، فصلی و دارایی تمامی عملیات فروش را مدیریت نموده و به سادگی بفروشند.

صاحبان شرکت های بازرگانی، خدماتی، تولیدی و پیمانکاری نیز می‌توانند با استفاده از بسته های نرم افزاری مختص کسب و کارشان تمام جریان کاری و عملکرد مالی شرکت را به ساده ترین روش ممکن مدیریت نموده و بتوانند گزارشاتی مطابق با استانداردهای حسابداری تهیه نمایند.

برای ورود به سایت کلیک کنید


محبوبترین فریم ورک های php در سال 2016

در این پست با 3 تا از محبوبترین فریم ورک های php در جهان و در سال 2016 آشنا خواهیم شد .

این آمار بسیار مستند و قابل اعتماد است , چون که آمار انتشار شده از وب سایت Google Trend  نیز می باشد .

طبیعتا معروف ترین و شاید بتوان گفت بهترین زبان Server Side دنیا در حال حاضر زبان php می باشد که این زبان مانند هر زبان کدنویسی دیگر دارای فریم ورک های فراوانی می باشد . همیشه جای سوال بوده کدام فریم ورک php در دنیا بیشتر استفاده شده و حرفه ای تر می باشد که با کمی صبر و در ادامه مطلب با آنها آشنا خواهیم شد .

محبوبترین فریم ورک های php در سال 2016

محبوبترین فریم ورک های php از نظر google trends

فریم ورک symfony

#3 – رتبه ی سوم مطعلق به فریم ورک معروف Symfony2 می باشد

سیمفونی در ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵ شروع به کار کرد. بسیاری از پروژه های بزرگ مانند سیستم مدیریت محتوا دروپال از این فریم ورک استفاده نموده اند.

فریم ورک codeigniter

 

#2 – رتبه ی دوم نیز برای CodeIgniter نیز می باشد .

نخستین نگارش همگانی کدایگنایتر در ۲۸ فوریهٔ ۲۰۰۶ بود و واپسین نگارش آن”۳.۰.۰” در ۳۰ مارچ ۲۰۱۵ است . کدایگنایتر از الگوی معماری MVC بهره می‌برد .

فریم ورک laravel

 

#1 – و اما میرسیم سراغ بهترین فریم ورک PHP سال 2016 که مطعلق است به فریم ورک Laravel …

Laravel که توسط تیلور اوتول، برای توسعه نرم‌افزارهای وب بر پایه معماری MVC طراحی شده است. بعضی از ویژگی های لاراول به صورت ماژولار و بسته بندی شده ارائه شده است. در مارس 2015، لاراول به عنوان معروف ترین فریم ورک php شناخته شد و این فریم ورک در سال 2016 هم به این عنوان نائل شد

گرداوری : وحید مجیدی

پخش اختصاصی

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *