جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید

فروش سامسونگ در برابر اپل

سامسونگ در سه ماهه 2016،‌ دو برابر اپل گوشی هوشمند فروخت.
فروش سامسونگ در برابر اپل
گلکسی S۷ برای سامسونگ، غول جهانی گوشی‌های هوشمند خوش‌یمن بوده است. سامسونگ توانست در ماه گذشته ۱۰ میلیون گوشی گلکسی S۷ را به فروش برساند.

این شرکت نه تنها برای ارائه این دستگاه مورد تمجید قرار گرفتند، بلکه توانستند در اولین سه ماهه ۲۰۱۶، دو برابر اپل گوشی هوشمند بفروشند.
سامسونگ با توسعه برتری خود در بازار فروش گوشی‌های هوشمند بزرگترین برند باقی ماند. این شرکت کره‌ای در سه ماهه اول ۲۰۱۶، ۸۱ میلیون گوشی هوشمند فروخت و ۲۷.۸ درصد از سهام بازار را در اختیار گرفت. اپل، حریف جهانی او، در مدت زمان مشابه ۴۲ میلیون گوشی فروخت تا ۱۴.۴ درصد از سهام بازار را به دست بیاورد.

سهام فروش سامسونگ در بازار گوشی‌های هوشمند در مقایسه با سه ماهه اول ۲۰۱۵، ۵.۷ درصد افزایش و در مقایسه با سه ماهه چهارم ۲۰۱۵، ۲.۵ درصد افزایش داشت. هوآوی با ۹.۳ درصد، لنوو با ۵.۸ درصد، شیائومی با ۵.۵ درصد و ال‌جی با ۵.۱ درصد در بازار جهانی به ترتیب از سوم تا پنجم بازار جهانی حضور دارند.

تفاوت سهام بازار سامسونگ و اپل در سه ماهه چهارم سال گذشته ۱.۲ درصد بود اما در اولین سه ماهه سال جاری به ۱۳ درصد رسید. گلکسی S7 و گلکسی S7 edge در ماه فوریه آشکار و در ماه مارس رونمایی شدند. تحلیل‌گران بازار می‌گویند که سامسونگ دستاورد قابل توجهی در رکود فروش گوشی‌های هوشمند جهانی داشته است.

منبع ایتنا

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *