جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید

رونمایی از وای‌فای لامپ

مراسم رونمایی از «وای‌فای لامپ» (گلوری) هیجدهم اسفندماه با حضور رئیس فراکسیون حمایت از مخترعان، نخبگان، نوآوران مجلس شورای برگزار می‌شود.

رونمایی از وای‌فای لامپ

نشست خبری مراسم رونمایی از وای‌فای لامپ (گلوری) و همچنین سایت اینترنتی این محصول فردا ۱۸ اسفند ماه ساعت ۱۰ با حضور لاله افتخاری مؤسس و رئیس فراکسیون حمایت از مخترعان، نخبگان، نوآوران مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.
دانشجویان دانشگاه تهران در قالب یکی از مجموعه‌های نوآور ایرانی، برای اولین بار محصولی را معرفی می‌کنند که امکان یکپارچه‌سازی و گسترش شبکه اینترنت “وای‌فای” را به صورت پیوسته و هوشمند در قالب یک لامپ کوچک (و شکل‌های دیگر) به وجود آورده‌اند.
وای فای لامپ یک لامپ هوشمند است که به فاصله ۵۰ متر اینترنت وای‌فای را منتشر می‌کند، به نحوی که می توان با تعداد محدودی از آن یک محوطه چند هکتاری را بدون استفاده از کابل مجهز به شبکه اینترنت کرد.
کم هزینه بودن، سادگی و سرعت نصب بسیار بالا تنها بخشی از ویژگیهای این محصول است. همچنین با این محصول امکان مدیریت اینترنت و روشنایی محیط با یک ریموت و حتی به صورت اینترنتی فراهم شده و گام نویی در پروژه خانه هوشمند است.

منبع:خبرگذاری مهر

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *