جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید

هاست هاست

پست ثابت تبلیغاتی

گروه نرم افزاری قیاس با بیش از 20 سال سابقه فعالیت توانسته است تمامی نیازهای شرکتها، فروشگاهها و اصناف گوناگون را در سری نرم افزارهای مالی شرکتی و فروشگاهی خود پوشش دهد.

اصناف و فروشگاه های مختلف با استفاده از قابلیت های کاربردی متفاوتی از قبیل اتصال و سازگاری با سخت افزارهای گوناگون همانند اتصال به صفحات لمسی، بارکدخوان، بارکد وزنی، کارتخوان بانکی و همچنین کنترل موجودی کالاها، کنترل دریافت ‌ها و پرداخت‌ها، پاسخ دهی سریع و مناسب به مشتریان، تهیه گزارشات و دیسکت های قانونی ارزش افزوده، فصلی و دارایی تمامی عملیات فروش را مدیریت نموده و به سادگی بفروشند.

صاحبان شرکت های بازرگانی، خدماتی، تولیدی و پیمانکاری نیز می‌توانند با استفاده از بسته های نرم افزاری مختص کسب و کارشان تمام جریان کاری و عملکرد مالی شرکت را به ساده ترین روش ممکن مدیریت نموده و بتوانند گزارشاتی مطابق با استانداردهای حسابداری تهیه نمایند.

برای ورود به سایت کلیک کنید


روبات پروژکتورهمراه رومیزی پاناسونیک

آیا تا به حال دلتان خواسته تا با پروژکتورتان صحبت کنید؟ پاناسونیک فرض را بر این گذاشته که پاسخ شما مثبت است. این شرکت در نمایشگاه CES 2017 اختراع جدید خود؛ روبات پروژکتورهمراه رومیزی را معرفی کرد. این روبات بنا به دستور کاربر می‌تواند تصاویر و یا فیلم را روی دیوار یا میز کار پخش کند.

روبات پروژکتورهمراه رومیزی پاناسونیک

این روبات در حال حاضر نام خاصی ندارد و شاید شرکت پاناسونیک منتظر مانده بازخورد این محصول را در بزرگ‌ترین نمایشگاه تکنولوژی جهان ببیند و بعد نامی برای آن برگزیند. این روبات مجهز به قابلیت تشخیص صدا است و شرکت پاناسونیک اذعان کرده که این روبات بسیاری از عملکردهای ربات Echo شرکت آمازون و یاGoogle’s Home Speakers را نیز انجام می‌دهد. حتی می‌توانید از این روبات در اوقات فراغت سوال‌های عجیب‌وغریب بپرسید!

البته Echo  و Home، پروژکتور و چرخ ندارند و علاوه بر این به اندازه روبات پاناسونیک بانمک نیستند. این روبات حتی صدای بامزه  کودک‌مانندی دارد و حرکات انسان را نیز تقلید می‌کند که باعث می‌شود تا حدودی احساسات را منتقل ‌کند.

این پروژکتور روی میز کار شما می‌چرخد و می‌تواند فیلم‌ها را از منابعی مانند یوتیوب یا نت‌فلیکس دریافت کند و روی دیوار و هر سطح صاف دیگری برای شما به نمایش دربیاورد.

این روبات البته معایبی هم از خود نشان داده است، مثلا هنگام نمایش تصاویر در CES چند بار دچار مشکل شد و تصاویر را با ایراد پخش کرد اما همچنان بانمک بود!

منبع ای تی ایران

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *