جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


دستبند سلامتی جدید سامسونگ

dastbande salamati jadide samsung

این گجت که با شماره مدل SM-R150 شناسایی می‌شود شباهت زیادی به مدل ورزشی Gear S2 داشته و ظاهراً از همان سیستم‌عامل تایزن نیز به همراه حلقه چرخنده اطراف صفحه‌نمایش بهره می‌برد.

ساعت هوشمند Gear S2 با طراحی دایره‌ای و رابط کاربری منحصربه‌فرد توانست نظر کاربران را به خود جلب کند. اما اگر هدف اصلی شما از خرید ساعت هوشمند سلامتی و اطلاعات ورزشی باشد احتمالاً گزینه‌های ارزان‌تری نیز پیش رو دارید. سامسونگ هم ظاهراً قصد دارد یک گزینه ارزان‌تر و مشابه Gear S2 را با تمرکز روی تندرستی عرضه کند.

این گجت که با شماره مدل SM-R150 شناسایی می‌شود شباهت زیادی به مدل ورزشیGear S2 داشته و ظاهراً از همان سیستم‌عامل تایزن نیز به همراه حلقه چرخنده اطراف صفحه‌نمایش بهره می‌برد. این محصول قرار است قیمتی پایین‌تر از گیر اس 2 داشته باشد و به همین دلیل بتواند با محصولات Fitbitو سایر دستبندهای ورزشی رقابت کند. مشخص نیست که آیا R150 قادر است کارایی یک ساعت هوشمند را داشته باشد یا خیر اما همان‌طور که در تصاویر می‌بینیدقدم‌های پیموده شده، ضربان قلب، تمرین‌های مختلف ورزشی، کالری سوزانده شده، آب نوشیده شده و کنترل چربی بدن برای ورزشکاران وجود دارد.

این ساعت یا دستبند هوشمند هنوز توسط سامسونگ رونمایی نشده و به همین دلیل اطلاعاتی راجع به زمان عرضه، قیمت و یا نام نهایی محصول منتشر نشده است اما ظاهراً سامسونگ قصد دارد بیش از گذشته بر روی پوشیدنی‌های با سیستم‌عامل تایزن تمرکز کند و همین امر می‌تواند خبر خوبی برای کاربران Gear S2 نیز باشد.

منبع : عصر ایران

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *