جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید

بهپاد آرایشگر !

یک آمریکایی تصمیم گرفت برای کوتاه کردن موی یک نوجوان پهپادی را به ماشین اصلاح موی سر وصل کند. اما نتیجه این کار وی بسیار مضحک بود.

بهپاد آرایشگر !
پهپادها تا به حال برای انجام امور خطرناکی مانند عکاسی و فیلم‌برداری از درون آتشفشان‌ها، گذر از موانع سخت و کوچک و غیره به کار گرفته شده اند.

اما تا به حال سابقه نداشته که این وسیله برای کوتاه کردن موی انسان به کار گرفته شود. رومن اتوود که تا به حال ویدئوهای زیادی از هنرنمایی‌ها و ماجراجویی‌هایش بر روی اینترنت منتشر کرده به تازگی تلاش کرده تا مهارت پهپادها در زمینه کوتاه کردن موی انسان ها را آزمایش کند.

وی به همین منظور ماشین اصلاح برقی خود را به یک پهپاد وصل کرد تا این کار به طور خودکار انجام شود. اما با توجه به اینکه تنظیم دقیق دستگاه اصلاح با استفاده از پهپاد برای چنین کاری ممکن نبود بخش‌هایی از مو با شدت فراوان و بخش‌های دیگر با شدت کمتر اصلاح شد و در نتیجه سر نوجوان دوست وی نمایی زشت پیدا کرد.

اگر چه دوستان وی در این ویدئو با گفتن اینکه نتیجه این اصلاح آنقدرها هم بد نبوده تلاش کردند وی را دلداری دهند، اما احتمالا وی چاره‌ای جز کوتاه کردن کامل موهای سرش نخواهد داشت.

منبع ایتنا

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *