جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید

هاست هاست

پست ثابت تبلیغاتی

گروه نرم افزاری قیاس با بیش از 20 سال سابقه فعالیت توانسته است تمامی نیازهای شرکتها، فروشگاهها و اصناف گوناگون را در سری نرم افزارهای مالی شرکتی و فروشگاهی خود پوشش دهد.

اصناف و فروشگاه های مختلف با استفاده از قابلیت های کاربردی متفاوتی از قبیل اتصال و سازگاری با سخت افزارهای گوناگون همانند اتصال به صفحات لمسی، بارکدخوان، بارکد وزنی، کارتخوان بانکی و همچنین کنترل موجودی کالاها، کنترل دریافت ‌ها و پرداخت‌ها، پاسخ دهی سریع و مناسب به مشتریان، تهیه گزارشات و دیسکت های قانونی ارزش افزوده، فصلی و دارایی تمامی عملیات فروش را مدیریت نموده و به سادگی بفروشند.

صاحبان شرکت های بازرگانی، خدماتی، تولیدی و پیمانکاری نیز می‌توانند با استفاده از بسته های نرم افزاری مختص کسب و کارشان تمام جریان کاری و عملکرد مالی شرکت را به ساده ترین روش ممکن مدیریت نموده و بتوانند گزارشاتی مطابق با استانداردهای حسابداری تهیه نمایند.

برای ورود به سایت کلیک کنید


اولین هدست واقعیت مجازی سازگار با آیفون در اپل استور

هدست واقعیت مجازی View-Master که اولین محصول سازگار با آیفون در اپل استور آنلاین اپل محسوب می‌شد، تنها دو هفته پس از عرضه از روی این فروشگاه برداشته شد! البته این هدست، اولین و تنها محصول واقعیت مجازی سازگار با آیفون در بازار نیست، اما اولین نمونه‌ای است که احتمالا به دلیل برند مطرح و شناخته‌شده‌ی آن، بر روی اپل استور قرار گرفته بود.

اولین هدست واقعیت مجازی سازگار با آیفون در اپل استور

این هدست که پک استاندارد آن با قیمت ۲۹.۹۵ دلار به فروش می‌رسید، شامل یک هدست واقعیت مجازی مشابه گوگل کاردبرد برای قرار دادن آیفون درون آن بود که کاربران می‌توانند آیفون ۵ به بعد را درون آن قرار دهند. تعداد قابل توجهی دموی نمایشی در قالب اپلیکیشن View-Master Destinations نیز به همراه آن عرضه می‌شد تا کاربران بتوانند قابلیت‌های ویژه‌ی این محصول را مشاهده کنند.

اپل نمی‌خواهد رقیبی در زمینه‌ی هدست‌های واقعیت مجازی داشته باشد؟

اما در کمتر از دو هفته بعد از عرضه‌ی این محصول در فروشگاه آنلاین رسمی اپل، مسئولان فروشگاه آن را از روی اپل استور حذف کرده‌اند و هیچ دلیل و توضیحی نیز برای این اقدام ارائه داده نشده است. با توجه به این که هدست واقعیت مجازی View-Master اولین محصولی در این زمینه بود که موفق به قرار گرفتن بر روی فروشگاه آنلاین اپل استور شده بود، حذف ناگهانی آن کمی عجیب به نظر می‌رسد و حتی فرضیه‌هایی مبنی بر عرضه‌ی هدست واقعیت مجازی از سوی خود اپل و یا شرکای تجاری این برند کوپرتینویی در آینده‌ای نزدیک، به عنوان دلیل اصلی این اتفاق مطرح می‌شود.

اولین هدست واقعیت مجازی سازگار با آیفون در اپل استور

در حال حاضر اگر به این لینک که صفحه‌ی مخصوص فروش این محصول در اپل استور است، مراجعه کنید، با یک پیغام مواجه خواهید شد مبنی بر این که چنین محصولی بر روی فروشگاه قرار نگرفته است و تهیه‌ی آن دیگر امکان‌پذیر نیست. سپس این فروشگاه به شما پیشنهاد می‌دهد که در میان محصولات مشابه جست و جو کنید که البته در حال حاضر، هیچ هدست واقعیت مجازی سازگار با آیفون دیگری بر روی آن قرار ندارد!

گفتنی است که اگر هنوز هم مایل به خریداری این محصول مخصوص آیفون هستید، می‌توانید به این لینک مراجعه و آن را از فروشگاه رسمی کمپانی سازنده خریداری نمایید. انتظار میرود طی روزهای آینده مسئولان این کمپانی و یا مدیران فروشگاه آنلاین رسمی اپل، توضیحی برای حذف هدست واقعیت مجازی را ارائه دهند.

اولین هدست واقعیت مجازی سازگار با آیفون در اپل استور

منبع : گجت نیوز

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *