جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید

آمریکایی ها و اینترنت همراه

به نظر می‌رسد که کاربران اینترنت در آمریکا به‌تدریج در حال فراموش کردن اینترنت‌های خانگی بوده و به سوی اینترنت همراه مهاجرت می‌کنند.

آمریکایی ها و اینترنت همراهبا ظهور تلفن‌های همراه هوشمند و امکانات مناسب آنها برای استفاده از خدمات وب، بسیاری از کاربران حجم بالایی از مصرف اینترنت خود را به‌واسطه این دستگاه‌ها انجام می‌دهند.

حال به نظر می‌رسد که در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد این خواهیم بود که اینترنت همراه جایگزین اینترنت خانگی شده و عملا ساختار موجود را با تغییراتی بزرگ روبرو خواهد کرد.

بر اساس تحقیقات به‌عمل‌آمده در کشور ایالات متحده آمریکا به نظر می‌رسد که کاربران اینترنت در این کشور در حال مهاجرت به اینترنت همراه بوده و میزان مصرف اینترنت خانگی خود را کاهش داده‌اند.

براساس این آمار تقریبا ۲۰ درصد از جمعیت استفاده کننده از اینترنت در آمریکا تنها بر روی تلفن‌های همراه هوشمند خود به اینترنت دسترسی داشته و به سراغ اینترنت خانگی نمی‌روند.

این آمار بر اساس جامعه آماری ۵۳ هزار کاربر اینترنتی به ثبت رسیده است و در آن اینترنت خانگی تحت مواردی مانند اینترنت دی اس ال یا فیبر نوری در نظر گرفته شده است.

آمار به‌دست‌آمده نشان می‌دهد که کاربران اینترنت از سال ۲۰۱۳ روند مهاجرت به اینترنت همراه را آغاز کرده و آن را سال به سال تسریع کرده‌اند.

منبع ایتنا

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *